Trollság..
bejön a topikba megint..
hihihi, hahaha, hohoho..
Ennek milyen építő jellege van a fórumon?
Trollság..
bejön a topikba megint..
hihihi, hahaha, hohoho..
Ennek milyen építő jellege van a fórumon?
Yo reggelt!
Megjött a lekötés..
csak nem péntek záróban, hanem ma nyitóban.
Kezeket a chartra, szemeket a monitorra!
Na meg a 2008as Lehman csőd ugye, ami indította a válságot.
Kint USAban 5éve rally van. Rájuk rájuk fér.
Na de mi?
Megint nekünk kell szívni?!
Remélem nem ,-)
Max KEG gázt szívunk ,-)
...nekem is van még longocskám.
Igaz csak harmada a fedezetemnek, de óvatos vagyok, mert megmondva az igazat, aggódom USA miatt.
2ével ezelőtti hasonló hiszti után az SP leminősítés, mélyen a húsomba mart. brrr. :(
csak ilyen csöndben? lopva? nem nagy dobra verve:) te kis irigy:D
Én már beléptettem magam! :D
indexet shortolni balgaság lenne a kirakat fontos eleme:) majd
megint mákom volt, úgy látszik... 430-nál nem bírtam ellenállni neki...
csak a mollyt sajnálom, bent álltam 900 fölött, de visszavontam...
ja még a végén longba léptet hétvégére
Lehet fordul ha ideiglenesen is.
http://postimg.org/image/npqq5tign/full/
Elérte az emelkedő trendvonal alját, rést betöltötte, piros ék alján, és esetleges elliott le.
igen réses nyalás meg volt )) de lesz itt még jajgatás
sztem
Rés betöltve, szép volt... Tegnap korán zártam a shortokat, de nem baj. :)
Folytatva a tegnapi képet.
http://postimg.org/image/es7c74sdd/full/
Tegnap dupla csúcsból le, abból letörési szint visszateszt ott bezárás. Itt tartottunk tegnap, most azóta ismét 161.8as fibot támadtuk be, és a rést 435ig betöltöttük, de még mindig van alatta 18.391ig nyitott rés.
261.8as fiboig elvárnám le a BUXot 18230ig.
Mai órás képemen látom, hogy a dupla top bal felében egy fej-váll, jobb csúcsban egy fordított fülescsésze volt. A divergencia lehúzta.