Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #666482

Na hogy olyanról is beszéljünk, ami építő jellegű, lássuk mi is történt.

Folytatva a chartom:

http://postimg.org/image/6bftzgpj5/full/

Dupla top letört, 161.8as fibohoz ért, onnan visszapattant, majd letörési szintet visszatesztelve bezárt.

A rés részben betöltve. 18391-18466ig nyitva