Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #666482Na hogy olyanról is beszéljünk, ami építő jellegű, lássuk mi is történt.
Folytatva a chartom:
http://postimg.org/image/6bftzgpj5/full/
Dupla top letört, 161.8as fibohoz ért, onnan visszapattant, majd letörési szintet visszatesztelve bezárt.
A rés részben betöltve. 18391-18466ig nyitva