sértegetni te se fogsz
nincs összefüggés, a szinted nem éri el a minimumot...
na már bocsi, de nem én trollozok másokat folyamatosan 1 éve
unalmas, hogy minden topikot ugyanazzal szétbarmolsz...
mindjárt repülsz az oldalról...
Fundás Mtelcsi lecsója beverésének nem örül?
Egyébként miért nem OTP topikba írja OTP kívánságát?
oda ilyeneket nem ír.. fél az OTP vevőktől?
:D
Nálam betölcse a képtet:)
(Nálam megjelenik egyből a chartod)
Akkor nyomjál az általad betett linkre, hátha megérted.
Nem tölcse be a képtet!
Futtatva tovább elliott chartot:
http://postimg.org/image/bpydcjy3f/full/
B-pont kijelölésre került, meglátjuk C. meddig jut. 600at eléri-e.
a molban vannak más újságos hírek is
olasz bukta q3 teljes nyereség?