Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1312

jöhet mol beverése is ))…

#667008 macika

jöhet mol beverése is ))))))))))

hayrá ricsi!!

Re: nincs cím

#667007 Hathor Előzmény: #667003

Fundás Mtelcsi lecsója beverésének nem örül?

Egyébként miért nem OTP topikba írja OTP kívánságát?

oda ilyeneket nem ír.. fél az OTP vevőktől?

:D

Re: nincs cím

#666879 Ibiza Előzmény: #666868

az 1mrd-os otp bukta miatt..meg a 20ft-os mtel osztalék..mol elnök kőrözés..

500nál zártam a 880as shortom egy részét