Hozzászólás
Aptiti...nekem is van még longocskám.
Igaz csak harmada a fedezetemnek, de óvatos vagyok, mert megmondva az igazat, aggódom USA miatt.
2ével ezelőtti hasonló hiszti után az SP leminősítés, mélyen a húsomba mart. brrr. :(
...nekem is van még longocskám.
Igaz csak harmada a fedezetemnek, de óvatos vagyok, mert megmondva az igazat, aggódom USA miatt.
2ével ezelőtti hasonló hiszti után az SP leminősítés, mélyen a húsomba mart. brrr. :(