Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Aptiti

...nekem is van még longocskám.

Igaz csak harmada a fedezetemnek, de óvatos vagyok, mert megmondva az igazat, aggódom USA miatt.

2ével ezelőtti hasonló hiszti után az SP leminősítés, mélyen a húsomba mart. brrr. :(