Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #666486Folytatva a tegnapi képet.
http://postimg.org/image/es7c74sdd/full/
Tegnap dupla csúcsból le, abból letörési szint visszateszt ott bezárás. Itt tartottunk tegnap, most azóta ismét 161.8as fibot támadtuk be, és a rést 435ig betöltöttük, de még mindig van alatta 18.391ig nyitott rés.
261.8as fiboig elvárnám le a BUXot 18230ig.
Mai órás képemen látom, hogy a dupla top bal felében egy fej-váll, jobb csúcsban egy fordított fülescsésze volt. A divergencia lehúzta.