Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1312

Re: nincs cím

#666424 Hathor Előzmény: #666423

Havi chartomat elnézve 5000pontnál volt utoljára így beszorulva a bollinger. Azt 1-2pontnak feltételeztem nagy super ciklusban. Most szintén egy indító diagonalban ezt feltételezem. Ugyanúgy be van szűkülve a bollinger.

Csak türelem! Nem kell kapkodni!

Lehet egy beijesztés előtte, de alapvetően egy éven belül már felfele kell indulni.

Addig már fél lábon is kibírjuk, meg kis papírokban.

Addig ingatlan befektetéseimet pénzzé kell tennem.

Bár az is menni fog fel, de itt nagyobb lesz az emelkedési potenciál.

Re: nincs cím

#666423 Hathor Előzmény: #666421

Na végre!

Üdvözöllek az optimisták klubjában! ,-)

Muszáj hülyébbnek lennünk a többieknél, mert Ők az okosok, itt mindenki tudja, hogy esésnek kell lennie, mert minden sz@r ,-)

Csőd, vég kampec.

Mindenki jól tájékozott az országban.

Helyes!

Margaretta mellénk áll ,-)

Re: nincs cím

#666421 Racional Előzmény: #666419

Én csak fél szemmel nézem a TA FA jeleket, de ez most egyezik PA előjelekkel

(PA= politikai alapon)

Mióta az irányadó úrtársak bejelentéseit figyelem sokkal jobban kijövök

Óriási az optimizmusom a választások előtti jólét miatt

Re: nincs cím

#666419 Hathor Előzmény: #666417

Hosszú havi képem BUXban a kezdetektől máig ,-)

http://postimg.org/image/7nyv0h7hf/full/

KEGecskémbe ezért nem tolok bele mindent, ide is kell zsetonka a kitörésre hagyni ,-)

Havi a chart. Szépen beszűkült a havi bollinger!

Szép altatás mellett. Ez egy diagonál itt a végén.

Egy LDnek tippelem, akkor majd felfele kell mennie.

Forgalom is leapadt, támogatja, hogy eljön az idő hamarosan.

Előtte LDből egy lefele beijesztés még benne van nekem.

Utána ha megjön a forgalom fel tépve.. akkor kíméletlen vétel nekem.

Re: nincs cím

#666414 Hathor Előzmény: #666412

micsoda hasonlataid vannak ,-)

Te voltál a kis cicás is múltkor? már nem emlékszem :D

Re: nincs cím

#666412 Racional Előzmény: #666406

eddig arra vártam h lemenjen, most meg arra h föl, akár a szomszéd asszony

600 alatt talán jó vételnek tűnt, pillanatnyilag...

Re: nincs cím

#666411 Hathor Előzmény: #666406

Na eresztünk le.

Longod akkor ezek szerint nincs már meg.. bár Te ennél kitartóbb vagy!

jól mondom kedves Margaretta? ,-)

Re: nincs cím

#666406 Hathor Előzmény: #666403

Nyakvonalon csücsülünk.

Még egy Hathor féle Batman lehetne akkor belőle, ha felfele menne egy jobb szárnyra ,-)

Re: nincs cím

#666381 macika Előzmény: #666379

a "verd be a molt" már 1 hónapja írom

nem de! troll ricsibe topikozó ))))

mert buxkosár-tagok

legyen piros kt ma is ))))))))))

Re: nincs cím

#666379 Hathor Előzmény: #666376

dehogy vagyok troll.

Szépen beszélek ma is buxról itt, mint mindig.

Erre verd be Molt üsd vágd szöveg megint, meg hajrá ricsi okos maci fundás szöveg.

Megkérdeztem mennyire várja BUXot az okos maci.

Beszéljünk Buxról Bux topikban.

Én sem jövök azzal, hogy 35%ot emelkedett KEG egy hét alatt az utóbbi másfél hétben, meg előtte 50%ot..

Beszéljünk BUXról.

Re: nincs cím

#666373 Hathor Előzmény: #666370

Okos macinak 217 lett a dollár, azt mondta megint 222nél goto 225.

Meg újságban olvasta 307-308as eurot, lett az is mára 295.4.