Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #666421Na végre!
Üdvözöllek az optimisták klubjában! ,-)
Muszáj hülyébbnek lennünk a többieknél, mert Ők az okosok, itt mindenki tudja, hogy esésnek kell lennie, mert minden sz@r ,-)
Csőd, vég kampec.
Mindenki jól tájékozott az országban.
Helyes!
Margaretta mellénk áll ,-)