Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #666421

Na végre!

Üdvözöllek az optimisták klubjában! ,-)

Muszáj hülyébbnek lennünk a többieknél, mert Ők az okosok, itt mindenki tudja, hogy esésnek kell lennie, mert minden sz@r ,-)

Csőd, vég kampec.

Mindenki jól tájékozott az országban.

Helyes!

Margaretta mellénk áll ,-)