Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #666376dehogy vagyok troll.
Szépen beszélek ma is buxról itt, mint mindig.
Erre verd be Molt üsd vágd szöveg megint, meg hajrá ricsi okos maci fundás szöveg.
Megkérdeztem mennyire várja BUXot az okos maci.
Beszéljünk Buxról Bux topikban.
Én sem jövök azzal, hogy 35%ot emelkedett KEG egy hét alatt az utóbbi másfél hétben, meg előtte 50%ot..
Beszéljünk BUXról.