Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #666417

Hosszú havi képem BUXban a kezdetektől máig ,-)

http://postimg.org/image/7nyv0h7hf/full/

KEGecskémbe ezért nem tolok bele mindent, ide is kell zsetonka a kitörésre hagyni ,-)

Havi a chart. Szépen beszűkült a havi bollinger!

Szép altatás mellett. Ez egy diagonál itt a végén.

Egy LDnek tippelem, akkor majd felfele kell mennie.

Forgalom is leapadt, támogatja, hogy eljön az idő hamarosan.

Előtte LDből egy lefele beijesztés még benne van nekem.

Utána ha megjön a forgalom fel tépve.. akkor kíméletlen vétel nekem.