Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #666417Hosszú havi képem BUXban a kezdetektől máig ,-)
http://postimg.org/image/7nyv0h7hf/full/
KEGecskémbe ezért nem tolok bele mindent, ide is kell zsetonka a kitörésre hagyni ,-)
Havi a chart. Szépen beszűkült a havi bollinger!
Szép altatás mellett. Ez egy diagonál itt a végén.
Egy LDnek tippelem, akkor majd felfele kell mennie.
Forgalom is leapadt, támogatja, hogy eljön az idő hamarosan.
Előtte LDből egy lefele beijesztés még benne van nekem.
Utána ha megjön a forgalom fel tépve.. akkor kíméletlen vétel nekem.