Re: nincs cím 2013. október 3. 13:39 Hathor Előzmény: #666406 Na eresztünk le. Longod akkor ezek szerint nincs már meg.. bár Te ennél kitartóbb vagy! jól mondom kedves Margaretta? ,-)