Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Racional Előzmény: #666406

eddig arra vártam h lemenjen, most meg arra h föl, akár a szomszéd asszony

600 alatt talán jó vételnek tűnt, pillanatnyilag...