Zárogatnám a shortokat... Annyira nagy esésben azért nem hiszek, hogy ne ezt tegyem. Mostantól inkább a longokat keresgélném hosszútávra...
Zárogatnám a shortokat... Annyira nagy esésben azért nem hiszek, hogy ne ezt tegyem. Mostantól inkább a longokat keresgélném hosszútávra...
Okos mackó mondja meg a tanuló csapatunknak mennyi lesz év végén BUX.
Maga mindent tud, mert okos maci.
Megyünk bele a résbe.
Mire ez az ellenálhatatlan vágy vételre mindenkinél?
200MAt is toljuk le, dupla top is felettünk, meg a divergencia.
Én minima várnék most..
Mutassa már azt a chartot mackó úr! szívesen megnézném miről beszél :D
hayrá maci fundás ricsije
re a troll charja megmondta esni fog )))))))))))
ehhez Te nem értesz, ha 10 ponttal feljebb rakom, azonnal kapok és megy még 50-et lefelé
Ha kapni akarsz, akkor állj 10ponttal feljebb akkor,
és nem lesz 4-5pont akadály.
napok óta nem kapok, mert mindig 4-5 ponttal lemaradok
kinézHET, leHET
"simán kinézhet egy negatív divergencia mellett, egy dupla top alatti rés alá menés"
szvsz kinéz és lesz továbbra is egy hosszú oldalazás, az én résem pedig ennek a szélessége, ami viszont nem széles, hanem szűk, tudtál követni? :)
tegnap este rajzoltam BUX napost:
http://postimg.org/image/v3aj2pfpb/full/
Chartból simán kinézhet egy negatív divergencia mellett, egy dupla top alatti rés alá menés simán.
Yo reggelt!
+0ás nyitó után -0ás folytatás.
2kontis nyitás gyönyörű.
Hát akkor várunk tovább.
úgy értem, hogy DT-éznek a határidős piacon
én várnék legalább egy-két hetet
Ki kéne kapcsolni a kereskedési rendszerünket, és 20Kra alarmot tenni.
Ráérünk ott ránézni ha átmegy rajta, vagy ha 16K alá esik.
Jó lenne, ha hati long lenne:)