Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #666284tegnap este rajzoltam BUX napost:
http://postimg.org/image/v3aj2pfpb/full/
Chartból simán kinézhet egy negatív divergencia mellett, egy dupla top alatti rés alá menés simán.
tegnap este rajzoltam BUX napost:
http://postimg.org/image/v3aj2pfpb/full/
Chartból simán kinézhet egy negatív divergencia mellett, egy dupla top alatti rés alá menés simán.