Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1312

Re: nincs cím

#666371 Szika Előzmény: #666366

Zárogatnám a shortokat... Annyira nagy esésben azért nem hiszek, hogy ne ezt tegyem. Mostantól inkább a longokat keresgélném hosszútávra...

Re: nincs cím

#666370 Hathor Előzmény: #666362

Okos mackó mondja meg a tanuló csapatunknak mennyi lesz év végén BUX.

Maga mindent tud, mert okos maci.

Re: nincs cím

#666366 Hathor Előzmény: #666358

Megyünk bele a résbe.

Mire ez az ellenálhatatlan vágy vételre mindenkinél?

200MAt is toljuk le, dupla top is felettünk, meg a divergencia.

Én minima várnék most..

hayrá maci fundás ricsij…

#666362 macika

hayrá maci fundás ricsije

re a troll charja megmondta esni fog )))))))))))

Re: nincs cím

#666347 Racional Előzmény: #666339

ehhez Te nem értesz, ha 10 ponttal feljebb rakom, azonnal kapok és megy még 50-et lefelé

Re: nincs cím

#666339 Hathor Előzmény: #666331

Ha kapni akarsz, akkor állj 10ponttal feljebb akkor,

és nem lesz 4-5pont akadály.

Re: nincs cím

#666300 Racional Előzmény: #666289

kinézHET, leHET

"simán kinézhet egy negatív divergencia mellett, egy dupla top alatti rés alá menés"

szvsz kinéz és lesz továbbra is egy hosszú oldalazás, az én résem pedig ennek a szélessége, ami viszont nem széles, hanem szűk, tudtál követni? :)

Yo reggelt! +0ás nyitó …

#666284 Hathor

Yo reggelt!

+0ás nyitó után -0ás folytatás.

2kontis nyitás gyönyörű.

Hát akkor várunk tovább.

Re: nincs cím

#666204 Hathor Előzmény: #666203

Ki kéne kapcsolni a kereskedési rendszerünket, és 20Kra alarmot tenni.

Ráérünk ott ránézni ha átmegy rajta, vagy ha 16K alá esik.

Re: nincs cím

#666202 Hathor Előzmény: #666200

Mackó úr!

Ha maga végre örülni fog Bux emelkedésének, akkor jön el az arany kor :D

Jöhetne már..