Re: nincs cím 2013. október 2. 17:01 Hathor Előzmény: #666193 lehetséges. Egyre többet olvasni ezt az OTP eladást BUX fedezésre. Ezt át tudja valaki fordítani, akkor milyen poziciót fedeznek? Hati longot, ha részvényt adnak el?