Re: nincs cím 2013. október 3. 12:29 Hathor Előzmény: #666358 Megyünk bele a résbe. Mire ez az ellenálhatatlan vágy vételre mindenkinél? 200MAt is toljuk le, dupla top is felettünk, meg a divergencia. Én minima várnék most..