Ma meg mi van ?
Egis mizéria :-))
emiatt megint a shortosok szívnak....de sebaj.
Ma meg mi van ?
Egis mizéria :-))
emiatt megint a shortosok szívnak....de sebaj.
Tekertem.
A bringámat éppen! ,-)
és nem steiner, hanem Steier ,-)
és melyik idézetre gondolsz? :D
ittál vagy tekertél egyet? miközben steinert idézgetsz..
szerintem a mai nap lesz még 800 fölött, illetve remélem hogy lesz , számomra is ideális első pontos beszálló lenne shortba
valahogy úgy látom hogy ezzel a menettel lassan le is lesz tudva a long , persze ez így elég kezelhetetlen és számíthatatlan volt az égisz miatt, és aki túlzottan belelovalja magát az up-ba az biza könnyen égési sérüléseket is szerezhet......
én most ismét shortban gondolkodok
maci fundás ricsi 2 nap alatt 5,5%
egiszke is derék! ))
sajna de itt lesz annak a teteje, esést nem várok tőle, mert betámasszák
Minek nézed a többi országot, ha pajeszos haverjaid észreveszik a szétvert BÉTet?
Nyugtával dicsérd a napot. Egyébként mint mindig előtte csúnyán megégettem magam az elmúlt két hét csapkodásában. Akkor persze a shortal szívtam meg. Pedig tök jól láttam a piacot csak a megvalósítás terén türelmetlen voltam.
Ez a long egyfajta dacból is jött.
http://trader.tozsde.hu/chart.php
ők nem tudják
igen a TA már megmondta..egist felvásárolják és ezért a richtert is tépik..miközben mol otp marad ahol van..:)
800ra raktam shortot de visszadobta mire visszaraktam már esett..
Na..
örömmel látom a szép gondolatokat :D
nem semmi a megvilágosodás..
Más topikokban is felkapcsolták a villanyt! :D
Örömmel olvasom, hogy ügyes longod szépen beért.
Mol-ra figyelni . 11-kor Dana-dana...domdom. Nehogy aztán eldurranjon.
Szerintem MOL+OTP páros agyon van csapva. Most hallottam, hogy OTP könyv szerinti értéke 5500,- (hatalmas céltartalék pihen a könyvekben)
Kíváncsi lennék kis közösségünkben milyen irányú elmozdulás fájna jobban .
Jelzem hogy Egissel csinálták ezt az egészet....többi nudli változatlanul.
Egis +30% ban nyitott...no ilyet se láttam még egy rv ben sem! :D Ezáltal buxi is némileg meg lett pöccintve!
Hajaj... Benne vagyok nyakig, de még a fejem a víz felett. XD
Longban vagy még ?
Ki erősíti ezt az oldalt ?
Most látom, hogy a végén mennyire felugrott. nyerőre állok.
Lehet, hogy csak teljesül az ék ??? 18995