Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

BUX 1312

Re: nincs cím

#664344 BudFox Előzmény: #664319

Ma meg mi van ?

Egis mizéria :-))

emiatt megint a shortosok szívnak....de sebaj.

Re: nincs cím

#664333 Hathor Előzmény: #664329

Tekertem.

A bringámat éppen! ,-)

és nem steiner, hanem Steier ,-)

és melyik idézetre gondolsz? :D

Re: nincs cím

#664319 Borska Előzmény: #664304

szerintem a mai nap lesz még 800 fölött, illetve remélem hogy lesz , számomra is ideális első pontos beszálló lenne shortba

valahogy úgy látom hogy ezzel a menettel lassan le is lesz tudva a long , persze ez így elég kezelhetetlen és számíthatatlan volt az égisz miatt, és aki túlzottan belelovalja magát az up-ba az biza könnyen égési sérüléseket is szerezhet......

én most ismét shortban gondolkodok

maci fundás ricsi 2 nap …

#664314 macika

maci fundás ricsi 2 nap alatt 5,5%

egiszke is derék! ))

sajna de itt lesz annak a teteje, esést nem várok tőle, mert betámasszák

vettem még 700-on a fels…

#664313 Aptiti

vettem még 700-on a felszabadult fedezetből.

Re: nincs cím

#664312 Hathor Előzmény: #664305

Minek nézed a többi országot, ha pajeszos haverjaid észreveszik a szétvert BÉTet?

Re: nincs cím

#664309 Aptiti Előzmény: #664300

Nyugtával dicsérd a napot. Egyébként mint mindig előtte csúnyán megégettem magam az elmúlt két hét csapkodásában. Akkor persze a shortal szívtam meg. Pedig tök jól láttam a piacot csak a megvalósítás terén türelmetlen voltam.

Ez a long egyfajta dacból is jött.

Re: nincs cím

#664304 Ibiza Előzmény: #664300

igen a TA már megmondta..egist felvásárolják és ezért a richtert is tépik..miközben mol otp marad ahol van..:)

800ra raktam shortot de visszadobta mire visszaraktam már esett..

Re: nincs cím

#664300 Hathor Előzmény: #664298

Na..

örömmel látom a szép gondolatokat :D

nem semmi a megvilágosodás..

Más topikokban is felkapcsolták a villanyt! :D

Örömmel olvasom, hogy ügyes longod szépen beért.

Mol-ra figyelni . 11-kor…

#664298 Aptiti

Mol-ra figyelni . 11-kor Dana-dana...domdom. Nehogy aztán eldurranjon.

Szerintem MOL+OTP páros agyon van csapva. Most hallottam, hogy OTP könyv szerinti értéke 5500,- (hatalmas céltartalék pihen a könyvekben)

Kíváncsi lennék kis közösségünkben milyen irányú elmozdulás fájna jobban .

gf

#664277 Waszeitung

Egis +30% ban nyitott...no ilyet se láttam még egy rv ben sem! :D Ezáltal buxi is némileg meg lett pöccintve!

Re: nincs cím

#664197 Konvektor Előzmény: #664148

Longban vagy még ?

Ki erősíti ezt az oldalt ?

Most látom, hogy a végén mennyire felugrott. nyerőre állok.

Lehet, hogy csak teljesül az ék ??? 18995