Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #664298

Na..

örömmel látom a szép gondolatokat :D

nem semmi a megvilágosodás..

Más topikokban is felkapcsolták a villanyt! :D

Örömmel olvasom, hogy ügyes longod szépen beért.