Re: nincs cím 2013. szeptember 25. 9:35 Hathor Előzmény: #664298 Na.. örömmel látom a szép gondolatokat :D nem semmi a megvilágosodás.. Más topikokban is felkapcsolták a villanyt! :D Örömmel olvasom, hogy ügyes longod szépen beért.