Hozzászólás
AptitiMol-ra figyelni . 11-kor Dana-dana...domdom. Nehogy aztán eldurranjon.
Szerintem MOL+OTP páros agyon van csapva. Most hallottam, hogy OTP könyv szerinti értéke 5500,- (hatalmas céltartalék pihen a könyvekben)
Kíváncsi lennék kis közösségünkben milyen irányú elmozdulás fájna jobban .