Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Borska Előzmény: #664304

szerintem a mai nap lesz még 800 fölött, illetve remélem hogy lesz , számomra is ideális első pontos beszálló lenne shortba

valahogy úgy látom hogy ezzel a menettel lassan le is lesz tudva a long , persze ez így elég kezelhetetlen és számíthatatlan volt az égisz miatt, és aki túlzottan belelovalja magát az up-ba az biza könnyen égési sérüléseket is szerezhet......

én most ismét shortban gondolkodok