Re: nincs cím 2013. szeptember 25. 9:38 Ibiza Előzmény: #664300 igen a TA már megmondta..egist felvásárolják és ezért a richtert is tépik..miközben mol otp marad ahol van..:) 800ra raktam shortot de visszadobta mire visszaraktam már esett..