Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Ibiza Előzmény: #664300

igen a TA már megmondta..egist felvásárolják és ezért a richtert is tépik..miközben mol otp marad ahol van..:)

800ra raktam shortot de visszadobta mire visszaraktam már esett..