Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

E-Star

Re: nincs cím

#660939 Euroman Előzmény: #660925

de, emlékszem...úgysem tudott volna rávenni....a problémáimat nem tüneti kezeléssel szoktam megoldani....bár amikor ezt mondta, január tájékán, nem gondoltam, hogy 8 hónappal később még mindig nem lesz munkám, sőt egyetlen interjúra se hívtak be...a héten már kezdődik a tizedik hónap...

Re: nincs cím

#660925 exmnbs1 Előzmény: #660916

nem emlékszel mikor azzal akart feldobni téged hogy elkísér az éjszakába ha fizeted neki?))))

Re: nincs cím

#660918 Hathor Előzmény: #660916

Az önkormányzatok adóssága 450 milliárd forintra csökken

MTI

2013. szeptember 16. 09:06

Az adósságkonszolidációt követően az önkormányzatok adósságállománya 450 milliárd forintra csökken. Az állam 1997 önkormányzat és tíz többcélú kistérségi társulás 690,3 milliárd forintos adósságát vállalta át tavaly év végén, és az idei év első felében - közölte a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) az MTI érdeklődésére.

Re: nincs cím

#660916 Euroman Előzmény: #660905

ugyan...nem ismerjük egymást, és máshol sincs kapcsolatom, különben nem lennék 9 hónapja munkanélküli...

Re: nincs cím

#660902 Hathor Előzmény: #660897

Euroman is duplázott egy hét alatt.

Akkor nem olyan rossz a papír..

Euromannak ki lehet a belső kapcsolata.. pszáf?? :D

Re: nincs cím

#660901 exmnbs1 Előzmény: #660897

ki sem nyitott, 240 -es kiugrott)))))Cég Aj. Vétel

Cég Aj. Vétel

1 1 500 db 204 HUF

3 5 2 358 db 201 HUF

1 1 650 db 199 HUF

1 1 6 641 db 195 HUF

1 1 9 000 db 190 HUF

Eladás Cég Aj.

210 HUF 1 000 db 1 1

213 HUF 267 db 1 1

214 HUF 500 db 1 1

215 HUF 598 db 2 2

216 HUF 3 000 db 1 1

Napi min: 0 HUF Napi max: 0 HUF

Nyitó: 0 HUF Előző záró: 204 HUF

Re: nincs cím

#660897 Zotya32 Előzmény: #660896

vicces, mert Fecó, aki nem bennfentes 4k-t vett 2x is :)

igaz, hogy el is adta amint lehetett, de fogott rajta pár 10%-ot :)

Re: nincs cím

#660896 Hathor Előzmény: #660889

Bennfentes vásárolta az E-Start

2013. szeptember 16. 08:38

Az E-Star tájékoztatása szerint az egyik Felügyelő Bizottsági tag 190 forint /darab árfolyamon közel 2000 darab E-Star-részvényt vásárolt.

Re: nincs cím

#660893 exmnbs1 Előzmény: #660889

Cég Aj. Vétel

1 1 200 db 240 HUF

1 1 500 db 204 HUF

3 5 2 358 db 201 HUF

1 1 650 db 199 HUF

1 1 6 641 db 195 HUF

Eladás Cég Aj.

213 HUF 267 db 1 1

214 HUF 500 db 1 1

215 HUF 1 000 db 1 1

216 HUF 3 000 db 1 1

224 HUF 1 734 db 1 1

Napi min: 0 HUF Napi max: 0 HUF

Nyitó: 0 HUF Előző záró: 204 HUF

Indikatív ár: 213 HUF

Re: nincs cím

#660891 exmnbs1 Előzmény: #660882

a felismerés hogy ismét egy alacsonyabb tető sikeredett csak

úgyhogy irány az új atl

shortzárások????))))))))))))))

kik mondják??? pl te?)))))))

Re: nincs cím

#660882 Hathor Előzmény: #660814

Gazdasági rádión E-star fényezés van egész reggel!

Akkor ma még várunk megint..

Hatalmas rally alakult ki mondják, miután megszűnt a felszámolás esélye, és elfogadták a megegyezést.

Azt mondják jelentős short zárásokat láthattunk.

Akkor még sok vevő nem jött be a piacra, még a felismerés fázisa messze.