Re: nincs cím 2013. szeptember 16. 8:49 Hathor Előzmény: #660889 Bennfentes vásárolta az E-Start 2013. szeptember 16. 08:38 Az E-Star tájékoztatása szerint az egyik Felügyelő Bizottsági tag 190 forint /darab árfolyamon közel 2000 darab E-Star-részvényt vásárolt.