Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Euroman Előzmény: #660905

ugyan...nem ismerjük egymást, és máshol sincs kapcsolatom, különben nem lennék 9 hónapja munkanélküli...