Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #660814Gazdasági rádión E-star fényezés van egész reggel!
Akkor ma még várunk megint..
Hatalmas rally alakult ki mondják, miután megszűnt a felszámolás esélye, és elfogadták a megegyezést.
Azt mondják jelentős short zárásokat láthattunk.
Akkor még sok vevő nem jött be a piacra, még a felismerés fázisa messze.