Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #660814

Gazdasági rádión E-star fényezés van egész reggel!

Akkor ma még várunk megint..

Hatalmas rally alakult ki mondják, miután megszűnt a felszámolás esélye, és elfogadták a megegyezést.

Azt mondják jelentős short zárásokat láthattunk.

Akkor még sok vevő nem jött be a piacra, még a felismerés fázisa messze.