Re: nincs cím 2013. szeptember 16. 8:51 Zotya32 Előzmény: #660896 vicces, mert Fecó, aki nem bennfentes 4k-t vett 2x is :) igaz, hogy el is adta amint lehetett, de fogott rajta pár 10%-ot :)