Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #660896

vicces, mert Fecó, aki nem bennfentes 4k-t vett 2x is :)

igaz, hogy el is adta amint lehetett, de fogott rajta pár 10%-ot :)