Regisztráció Elfelejtett jelszó

E-Star

E-SZAR ALTERNATÍV ENERGI…

#660814 Grizzly Géza

E-SZAR ALTERNATÍV ENERGIASZOLGÁLTATÓ NYRT.

RENDKÍVÜLI TÁJÉKOZTATÓJA

a tőkepiacról szóló törvény és a 24/2008. (VIII.15.) PM rendelet alapján

Az E-Szar Alternatív Energiaszolgáltató Nyrt. („Táraság”) tájékoztatja tisztelt befektetőit,

hogy a szombaton sugárzott X-Faktor című műsorban nem az a Dr. Sárkány énekelt,akire bizonyos "fórumozók"és ún."csődösök" gondoltak... A műsorban fellépő entitás énekhangjának hamissága semminemű hasonlatosságot nem mutat a cég példaértékű és transzparens működésével!

Igazgatóság

E-Szar Alternatív Nyrt.

Re: nincs cím

#660781 rbbj11 Előzmény: #660613

én nem adok értéket??? te normális vagy??? Naplózz egy éven túl előre, követhetően, stabil profittal, ne csak dumálj és politizálj, utána merj kritizálni. Elvtárs pedig az akárkid...

Re: nincs cím

#660777 Hathor Előzmény: #660776

na ugye, hogy kamuztál.

Nem meglepő.

Folyamatos lejárató hadműveletet folytatsz a cégek, és tagjai ellen.

Sebaj.. Demokrácia van.

Yo8!

Re: nincs cím

#660775 exmnbs1 Előzmény: #660774

miért láttam volna????

tudom neked viszont sikerült egy E-Staros ismerőst szerezned)))))))))

Re: nincs cím

#660768 Hathor Előzmény: #660762

na folytatodik a kamu sorozat?

Sarkany dr. az Xfaktorban.

Nana, hogy megint melle lo a csodos, mint mindig.

Mondjuk mar ot is megalazta itt parszor.