Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #660776

na ugye, hogy kamuztál.

Nem meglepő.

Folyamatos lejárató hadműveletet folytatsz a cégek, és tagjai ellen.

Sebaj.. Demokrácia van.

Yo8!