Re: nincs cím 2013. szeptember 14. 23:03 Hathor Előzmény: #660776 na ugye, hogy kamuztál. Nem meglepő. Folyamatos lejárató hadműveletet folytatsz a cégek, és tagjai ellen. Sebaj.. Demokrácia van. Yo8!