Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

wnprt Előzmény: #660633

De most akkor a kötvényesek jóval alacsonyabb áron kapnak részvényt, mint amennyit befektettek anno ezekbe a hitelpapírokban?