:D:D:D
Ezt a humor topikba is lécci...
:) Na ezt beszívtam, de én már egy ilyen közleményen sem lepődtem volna meg!
E-SZAR ALTERNATÍV ENERGIASZOLGÁLTATÓ NYRT.
RENDKÍVÜLI TÁJÉKOZTATÓJA
a tőkepiacról szóló törvény és a 24/2008. (VIII.15.) PM rendelet alapján
Az E-Szar Alternatív Energiaszolgáltató Nyrt. („Táraság”) tájékoztatja tisztelt befektetőit,
hogy a szombaton sugárzott X-Faktor című műsorban nem az a Dr. Sárkány énekelt,akire bizonyos "fórumozók"és ún."csődösök" gondoltak... A műsorban fellépő entitás énekhangjának hamissága semminemű hasonlatosságot nem mutat a cég példaértékű és transzparens működésével!
Igazgatóság
E-Szar Alternatív Nyrt.
"ájm nádö pőrfekt pőrszööön..." :-DDD
hát ez tényleg borzalmas volt, nincs rá jobb jelző.
én nem adok értéket??? te normális vagy??? Naplózz egy éven túl előre, követhetően, stabil profittal, ne csak dumálj és politizálj, utána merj kritizálni. Elvtárs pedig az akárkid...
nem kamuztam
dr Sárkány a jogászuk
és egy ilyen nevű volt az X-faktorban is
na ugye, hogy kamuztál.
Nem meglepő.
Folyamatos lejárató hadműveletet folytatsz a cégek, és tagjai ellen.
Sebaj.. Demokrácia van.
Yo8!
miért láttam volna????
tudom neked viszont sikerült egy E-Staros ismerőst szerezned)))))))))
1xű a válasz Te, mint mindig..
Láttad már az E-staros dokit? '-)
nem..
szóval nem volt dr Sárkány Gergely az x-fakorban?????
na folytatodik a kamu sorozat?
Sarkany dr. az Xfaktorban.
Nana, hogy megint melle lo a csodos, mint mindig.
Mondjuk mar ot is megalazta itt parszor.
azt mondta magas volt a mikrofon
a mamája is protestált....
az meg a ki a szösz?
ja,. meg van.. ekaki bef. kapcsolattartó...
http://zene.hu/20130914_xfaktor_2013_dr_sarkany_gergely_borzalmas_volt_toth_gabi_szerint