Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #660757az meg a ki a szösz?
ja,. meg van.. ekaki bef. kapcsolattartó...
http://zene.hu/20130914_xfaktor_2013_dr_sarkany_gergely_borzalmas_volt_toth_gabi_szerint
az meg a ki a szösz?
ja,. meg van.. ekaki bef. kapcsolattartó...
http://zene.hu/20130914_xfaktor_2013_dr_sarkany_gergely_borzalmas_volt_toth_gabi_szerint