Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Ibiza Előzmény: #660586

Én nagy arcot nálad látok..értéket nem adsz a fórumhoz..de okoskodsz állandóan..

szerénység elvtárs szerénység..