aha, 98K, felpufferolva)))))))))
ez kevés lesz majd az utolsó bennfentes pakkból kimenekülni
aha, 98K, felpufferolva)))))))))
ez kevés lesz majd az utolsó bennfentes pakkból kimenekülni
ne izgulj miatta.. ,-)
E-star több embert érdekelt.
KEGben nem hisznek már E-star csőd után.
Azért július óta 50%ot ment fel, onnan van korrekció vissza.
Addig E-start veszünk. ,-)
Majd eljön a megvilágosodás ideje ott is.
Érdekes.. a kereskedés még folyik, és felső limiten vennék..
annyira jó hogy lehet együtt fog sírni nevetni a vádlottalk padján majd
kéne ám a fenének sem
majd a csődegyezség végrehajtása lesz érdekes, annak az esélye valamivel nagyobb mint a lottó ötösé
nomeg azoknak a lépése akiknek a bíróság az 1. körben ítélt
ez is bejött neked, most már csak a keg-nek kellene... ekakiban jó vagy, de úgy látszik a kisebb, mutyis cég kifog rajtad.... egyelőre...
"Ma meg már kéne.. de nincs."
ezzel elmehetsz lottó szakértőnek is...
nem kell a rizsa beültető kamus
se a ki-be ugrálás
nem valami nagy az érdeklődés a bomba storidra
szánalom a mai mutyi is
majd valaki feldobja a pszáfnál
"van-e má csőőőőd?"
igen, 2012.12.13-a óta csőd van.
tessék mondani..
van-e má csőőőőd?
cégközlönyben mikor kell olvasni?
Trollok felhívására figyelik az emberek tovább, mikor jön a csőd, f.a..
f.a.=fOSaTÁS
kimaradtak, lemaradtak..
yo98as kiakadást!
Huf: 299to :D
Most lehet gondolkodni, hogyan lehetne beszállni.
Nem egyszerű..
tőzsdepszciho..
ami tegnaőp drága volt, ma olcsó, ami 12Kn olcsó volt, tegnap drága volt 80on.
Ma meg már kéne.. de nincs.
Így lesz ez máshol is.
Nem bonya ez.
8 24 83 635 db 98 HUF elég sok puffer kijött belőle
10 38 82 488 db 98 HUF
Nem mondta, hogy ma vette, lehet, még 10K-ról van neki.:-)))
Nekem így mutatja
E-STAR 98 HUF 1019 14:39:20
E-STAR 98 HUF 575 14:34:20
E-STAR 98 HUF 200 14:31:36
E-STAR 98 HUF 316 14:05:56
E-STAR 98 HUF 1500 14:05:09
E-STAR 96 HUF 800 14:05:01
E-STAR 94 HUF 2958 14:05:01
E-STAR 94 HUF 1797 14:05:01
E-STAR 95 HUF 203 14:05:01
E-STAR 95 HUF 797 14:05:00
E-STAR 95 HUF 2000 14:05:00
E-STAR 94 HUF 1100 14:05:00
E-STAR 94 HUF 800 14:05:00
E-STAR 91 HUF 1243 14:05:00
E-STAR 91 HUF 1757 14:00:00
E-STAR 90 HUF 350 14:00:00
E-STAR 88 HUF 400 14:00:00
E-STAR 88 HUF 100 14:00:00
E-STAR 87 HUF 393 14:00:00
E-STAR 87 HUF 7 14:00:00
E-STAR 87 HUF 1003 14:00:00
E-STAR 85 HUF 490 14:00:00
E-STAR 85 HUF 510 14:00:00
E-STAR 85 HUF 990 14:00:00
"2700db-ot sikerült vennem még várok 3300dbra legjobb vevőként aztán majd elválik, hogy mi lesz belőle
ferike73"
mikor vette? ma? :)
6000; 11698; 1500 db;ez a 3 kötés volt a felfügg. után azonnal... ebben nincs 2700 db :))