Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #657424

"2700db-ot sikerült vennem még várok 3300dbra legjobb vevőként aztán majd elválik, hogy mi lesz belőle

ferike73"

mikor vette? ma? :)

6000; 11698; 1500 db;ez a 3 kötés volt a felfügg. után azonnal... ebben nincs 2700 db :))