Re: nincs cím
Grizzly Géza Előzmény: #657410A vásárlás érdemi része az elmúlt időben lezajlott. F.A. hír óta szívják fel a maradék kisbüfiktől a papírokat+Utilico....
Most már mehet fel,miért csodálkozol,nem kell több vevő,eladó úgysem lesz egy darabig,bőven elég a 80k,még pufi sem kell