Regisztráció Elfelejtett jelszó

E-Star

Re: nincs cím

#657514 exmnbs1 Előzmény: #657510

aha, 98K, felpufferolva)))))))))

ez kevés lesz majd az utolsó bennfentes pakkból kimenekülni

Re: nincs cím

#657512 Hathor Előzmény: #657506

ne izgulj miatta.. ,-)

E-star több embert érdekelt.

KEGben nem hisznek már E-star csőd után.

Azért július óta 50%ot ment fel, onnan van korrekció vissza.

Addig E-start veszünk. ,-)

Majd eljön a megvilágosodás ideje ott is.

Re: nincs cím

#657507 exmnbs1 Előzmény: #657504

kéne ám a fenének sem

majd a csődegyezség végrehajtása lesz érdekes, annak az esélye valamivel nagyobb mint a lottó ötösé

nomeg azoknak a lépése akiknek a bíróság az 1. körben ítélt

Re: nincs cím

#657506 Zotya32 Előzmény: #657496

ez is bejött neked, most már csak a keg-nek kellene... ekakiban jó vagy, de úgy látszik a kisebb, mutyis cég kifog rajtad.... egyelőre...

Re: nincs cím

#657503 exmnbs1 Előzmény: #657496

nem kell a rizsa beültető kamus

se a ki-be ugrálás

nem valami nagy az érdeklődés a bomba storidra

szánalom a mai mutyi is

majd valaki feldobja a pszáfnál

tessék mondani.. van-e …

#657496 Hathor

tessék mondani..

van-e má csőőőőd?

cégközlönyben mikor kell olvasni?

Trollok felhívására figyelik az emberek tovább, mikor jön a csőd, f.a..

f.a.=fOSaTÁS

kimaradtak, lemaradtak..

yo98as kiakadást!

Huf: 299to :D

Most lehet gondolkodni, hogyan lehetne beszállni.

Nem egyszerű..

tőzsdepszciho..

ami tegnaőp drága volt, ma olcsó, ami 12Kn olcsó volt, tegnap drága volt 80on.

Ma meg már kéne.. de nincs.

Így lesz ez máshol is.

Nem bonya ez.

Re: nincs cím

#657455 cédrus Előzmény: #657431

Nekem így mutatja

E-STAR 98 HUF 1019 14:39:20

E-STAR 98 HUF 575 14:34:20

E-STAR 98 HUF 200 14:31:36

E-STAR 98 HUF 316 14:05:56

E-STAR 98 HUF 1500 14:05:09

E-STAR 96 HUF 800 14:05:01

E-STAR 94 HUF 2958 14:05:01

E-STAR 94 HUF 1797 14:05:01

E-STAR 95 HUF 203 14:05:01

E-STAR 95 HUF 797 14:05:00

E-STAR 95 HUF 2000 14:05:00

E-STAR 94 HUF 1100 14:05:00

E-STAR 94 HUF 800 14:05:00

E-STAR 91 HUF 1243 14:05:00

E-STAR 91 HUF 1757 14:00:00

E-STAR 90 HUF 350 14:00:00

E-STAR 88 HUF 400 14:00:00

E-STAR 88 HUF 100 14:00:00

E-STAR 87 HUF 393 14:00:00

E-STAR 87 HUF 7 14:00:00

E-STAR 87 HUF 1003 14:00:00

E-STAR 85 HUF 490 14:00:00

E-STAR 85 HUF 510 14:00:00

E-STAR 85 HUF 990 14:00:00

Re: nincs cím

#657431 Zotya32 Előzmény: #657424

"2700db-ot sikerült vennem még várok 3300dbra legjobb vevőként aztán majd elválik, hogy mi lesz belőle

ferike73"

mikor vette? ma? :)

6000; 11698; 1500 db;ez a 3 kötés volt a felfügg. után azonnal... ebben nincs 2700 db :))

Re: nincs cím

#657422 exmnbs1 Előzmény: #657418

mert szvsz Soós pakkját kell felszívni majd

miért is mehetne?????

nyáron mewnnyire volt árazva a bíróság beintése előtt?