Re: nincs cím 2013. szeptember 6. 16:08 Zotya32 Előzmény: #657496 ez is bejött neked, most már csak a keg-nek kellene... ekakiban jó vagy, de úgy látszik a kisebb, mutyis cég kifog rajtad.... egyelőre...