Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1312

Re: nincs cím

#657520 Ibiza Előzmény: #657499

inkább usa lett sebezhetőbb.. főleg gazdaságilag..katonailag sincsenek nagy sikereik...oroszoknak mérhetetlen ásványkincseik vannak..

érdekes, hogy a DAX kilő…

#657444 Aptiti

érdekes, hogy a DAX kilőtt mi meg sehol sem vagyunk

Re: nincs cím

#657369 Szika Előzmény: #657356

:) én meg 18k fölé beálltam longot nyitni, aztán jöhet a felpattanás :)

Re: nincs cím

#657356 BudFox Előzmény: #657238

na most már aztán végleg letörhetne ez a 18.000 hogy a fene vinné el...17.000 -es célárról beszélt Egon....ott akarom annak a közelében zárni a shortjaimat....

aztán onnan jöhet akkora felpattanás amekkorát csak elbír a grafikon, csak előbb keressünk még a shorttal :_)

azaz verd a molt, matávo…

#657319 macika

azaz verd a molt, matávot még

a bux halálkeresztben

Re: nincs cím

#657290 Tapasz Előzmény: #657286

szvsz így próbálják meg lent tartani, míg össze nem gyűlt a kellő mennyiség, majd utána emelkedni fog

Re: nincs cím

#657270 Hathor Előzmény: #656976

Na ugye hogy a fórumosok csinálnak forgalmat?!

Nekem 8 ki mit mond..

Lényeg hogy kis papírjaim menjenek fel most, amiben vagyok..

én abban láttam lehetőséget, arra tettem fel lét.

Reggel én is megszórtam …

#657264 Aptiti

Reggel én is megszórtam egy kevéske short-al a piacot.

Bízom a BUX 18e végleges törésében.

Azért majd az USA fél 3-as NFP adat remélem jó irányt mutat.

Re: nincs cím

#657238 macika Előzmény: #657233

bux 17976 rohad megint a forgalom

nem csoda, mert viktor meg üzenget rendesen az uzsonnásoknak

Re: nincs cím

#657233 BudFox Előzmény: #656976

lassan meghatározó piaci tényezők leszünk :-))

úgy kezdődnek majd az elemzések : " A Stocklandyard határidős fórumosai már tűkön ülnek....ma nagy mozgások várhatóak.... " :DD

Re: nincs cím

#657230 BudFox Előzmény: #657115

én azt várom hogy essen tovább, egyelőre megtorpant az esés.. 18.000 alá kéne mennie ma a Bux -nak hogy legyen értelme tovább tartogatni a shortokat, mert ha nem bír esni, akkor innen megint csak fel fog pattanni.