Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #657238na most már aztán végleg letörhetne ez a 18.000 hogy a fene vinné el...17.000 -es célárról beszélt Egon....ott akarom annak a közelében zárni a shortjaimat....
aztán onnan jöhet akkora felpattanás amekkorát csak elbír a grafikon, csak előbb keressünk még a shorttal :_)