Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #657478http://www.portfolio.hu/gazdasag/putyin_szembeszallna_obamaval.3.188812.html
Putyin szembeszállna az USA -val.
azthiszem ez egy új korszak kezdete.
eddig senki sem mert szembeszállni az USA -val a hidegháború vége óta, az oroszok akkor már túl gyengék voltak, de mostanra ezek szerint megerősödtek.