Engem shortzárásra csábított.
Nap elején belevettem egy picit 17850-900 között. Amit már 18e felett ki is szórtam.
Milyen jó is lenne, ha ilyen pörgés lenne egész nap.
én most betettem egy eladási Stop ot.
ha nagyon megindul most esni, mert nem vagyok gép előtt, akkor rá fog adni nekem a gép.
csak hogy szinten tartsam a shortot. :-)
igen, 18k-ra tették pontosan
...shortos szemüveggel nézve várom az esés folytatását,kiderül
....na akkor nézzük azokat a stoppokat , meddig tart a tűréshatár
az tetszene nekem:)
de azért ahhoz egy csúnyább SP kellene estére
lassan jönnek a stoppok, 18k fölött jó beszállás longra, kicsi kockázattal, szűk stoppal, szerintem megpróbálják majd megvenni, ha 18k alá szúr hati , akkor kezdődhet a stoppok kattogása....
BUx mindjárt 18.000 alá megy, akkor pedig tovább esünk.
Valahogy nem hiszek a nagy letörésben...
Európában mi estünk a legkisebbet.Hmm.
Pedig meg lett volna még belföldi cuccal is támogatva.(MNB,Banszöv.)
No majd meglátjuk.
...mindenesetre lehet, hogy zsebre teszem azt a 200 pöttyöt egy napra nem is rossz.
akinek nem volna esetleg egyértelmű...SHORT-ot nyitottam
tegnap nagyon nem éreztem a piacot, így pillanatnyi momentum alapján szálltam poziba.
Bepakoltam egy sorozatot 300 fölé és nap végén láttam, hogy teljesült.
Mai állás szerint jól döntöttem.
de kár, hogy nem pörög a hati :(
pedig 50ft/kontival olyan jól tudnék DT-zni.
most is beugranak majd a pakkok ha végre törjük a 18k-t.....
szerintem jelen esetben a pszihés jellege jelentősen megnőt a dolognak
forgalom nulla..előbb megint azthittem lefagyott a gépem, mert minden állt egyhelyben.
emlékszem még 2007- 2008 -ra....150 kontraktus úgy átment a könyvön hogy meg se látszott...egy jobb napon.
nulla forgalom, így igaz , de nincs is avval semmi baj, nem bánom a csendes lecsorgást, nem kell nekem a -10% os napok utáni agyament visszapaatanás okozta fejtörés, szép lassan kússzon vissza 16,2 re hati és elégedett lennék
....persze ha ez ilyen könnyen menne......