Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #652972

forgalom nulla..előbb megint azthittem lefagyott a gépem, mert minden állt egyhelyben.

emlékszem még 2007- 2008 -ra....150 kontraktus úgy átment a könyvön hogy meg se látszott...egy jobb napon.