Re: nincs cím 2013. augusztus 27. 12:16 BudFox Előzmény: #652972 forgalom nulla..előbb megint azthittem lefagyott a gépem, mert minden állt egyhelyben. emlékszem még 2007- 2008 -ra....150 kontraktus úgy átment a könyvön hogy meg se látszott...egy jobb napon.