Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Hozzászólás

Aptiti

tegnap nagyon nem éreztem a piacot, így pillanatnyi momentum alapján szálltam poziba.

Bepakoltam egy sorozatot 300 fölé és nap végén láttam, hogy teljesült.

Mai állás szerint jól döntöttem.

de kár, hogy nem pörög a hati :(

pedig 50ft/kontival olyan jól tudnék DT-zni.