Hozzászólás
Aptititegnap nagyon nem éreztem a piacot, így pillanatnyi momentum alapján szálltam poziba.
Bepakoltam egy sorozatot 300 fölé és nap végén láttam, hogy teljesült.
Mai állás szerint jól döntöttem.
de kár, hogy nem pörög a hati :(
pedig 50ft/kontival olyan jól tudnék DT-zni.