Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1312

0 közeli kamat vételre c…

#653634 Aptiti

0 közeli kamat vételre csábít a bux-ban.

Nap elején belevettem eg…

#653592 Aptiti

Nap elején belevettem egy picit 17850-900 között. Amit már 18e felett ki is szórtam.

Milyen jó is lenne, ha ilyen pörgés lenne egész nap.

Re: nincs cím

#653418 BudFox Előzmény: #653208

én most betettem egy eladási Stop ot.

ha nagyon megindul most esni, mert nem vagyok gép előtt, akkor rá fog adni nekem a gép.

csak hogy szinten tartsam a shortot. :-)

Re: nincs cím

#653203 Borska Előzmény: #653195

igen, 18k-ra tették pontosan

...shortos szemüveggel nézve várom az esés folytatását,kiderül

....na akkor nézzük azok…

#653193 Borska

....na akkor nézzük azokat a stoppokat , meddig tart a tűréshatár

lassan jönnek a stoppok,…

#653132 Borska

lassan jönnek a stoppok, 18k fölött jó beszállás longra, kicsi kockázattal, szűk stoppal, szerintem megpróbálják majd megvenni, ha 18k alá szúr hati , akkor kezdődhet a stoppok kattogása....

Re: nincs cím

#653109 Aptiti Előzmény: #653102

Valahogy nem hiszek a nagy letörésben...

Európában mi estünk a legkisebbet.Hmm.

Pedig meg lett volna még belföldi cuccal is támogatva.(MNB,Banszöv.)

No majd meglátjuk.

...mindenesetre lehet, hogy zsebre teszem azt a 200 pöttyöt egy napra nem is rossz.

tegnap nagyon nem érezte…

#653024 Aptiti

tegnap nagyon nem éreztem a piacot, így pillanatnyi momentum alapján szálltam poziba.

Bepakoltam egy sorozatot 300 fölé és nap végén láttam, hogy teljesült.

Mai állás szerint jól döntöttem.

de kár, hogy nem pörög a hati :(

pedig 50ft/kontival olyan jól tudnék DT-zni.

Re: nincs cím

#653015 Borska Előzmény: #653010

most is beugranak majd a pakkok ha végre törjük a 18k-t.....

szerintem jelen esetben a pszihés jellege jelentősen megnőt a dolognak

Re: nincs cím

#653010 BudFox Előzmény: #652972

forgalom nulla..előbb megint azthittem lefagyott a gépem, mert minden állt egyhelyben.

emlékszem még 2007- 2008 -ra....150 kontraktus úgy átment a könyvön hogy meg se látszott...egy jobb napon.

Re: nincs cím

#652972 Borska Előzmény: #652963

nulla forgalom, így igaz , de nincs is avval semmi baj, nem bánom a csendes lecsorgást, nem kell nekem a -10% os napok utáni agyament visszapaatanás okozta fejtörés, szép lassan kússzon vissza 16,2 re hati és elégedett lennék

....persze ha ez ilyen könnyen menne......