Re: nincs cím 2013. augusztus 28. 9:18 BudFox Előzmény: #653208 én most betettem egy eladási Stop ot. ha nagyon megindul most esni, mert nem vagyok gép előtt, akkor rá fog adni nekem a gép. csak hogy szinten tartsam a shortot. :-)