Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #653208

én most betettem egy eladási Stop ot.

ha nagyon megindul most esni, mert nem vagyok gép előtt, akkor rá fog adni nekem a gép.

csak hogy szinten tartsam a shortot. :-)