Re: nincs cím
Borska Előzmény: #652963nulla forgalom, így igaz , de nincs is avval semmi baj, nem bánom a csendes lecsorgást, nem kell nekem a -10% os napok utáni agyament visszapaatanás okozta fejtörés, szép lassan kússzon vissza 16,2 re hati és elégedett lennék
....persze ha ez ilyen könnyen menne......