Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Borska Előzmény: #652963

nulla forgalom, így igaz , de nincs is avval semmi baj, nem bánom a csendes lecsorgást, nem kell nekem a -10% os napok utáni agyament visszapaatanás okozta fejtörés, szép lassan kússzon vissza 16,2 re hati és elégedett lennék

....persze ha ez ilyen könnyen menne......