Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1312

Re: nincs cím

#642485 Aptiti Előzmény: #642482

Persze necces a szitu, de elméletileg a MOL és a Ricsi még a támaszok felett vannak.

Igaz, ha OTP beszakadna 4e alá vinné ezeket is magával, vagy mégse?

Hirtelen volt egy 10%-os esés. Szerintem illene az egyharmadát legalább visszakorrigálnia.

Re: nincs cím

#642482 Waszeitung Előzmény: #642480

Teljesen függetlenek vagyunk külföldiától már hónapok óta,gondoltam szólok! :D

Sanyibá azért nem hinném hogy véletlen adott el minden Otiját,ő azért közelebb van vityához mint mi...

Re: nincs cím

#642480 Aptiti Előzmény: #642457

Véleményem szerint nem fogják olyan forrón enni a kását. Szóval, ha csak nem államosítják az OTP-t akkor ez már akár occsó is lehet.

No meg a nemzetközi bull azért támogatja az emelkedést.

S&P előrejelzés Goldman-tól 1800-as célár.

A kötvényguru szerint pedig a FED 2016-ig fenn fogja tartani a monetáris programot.

Tovább bővítettem a Long…

#642447 Aptiti

Tovább bővítettem a Long pakkomat 18330-as átlagú vételekkel

Re: nincs cím

#642445 Waszeitung Előzmény: #642439

Ekkora zakó után nem szívesen állnék be már shortba,bár Hernádi miatt kaphat még Molly...

Gyorsan változik a szélj…

#642439 Aptiti

Gyorsan változik a széljárás.

Nehogy szerdán szűk legyen az ajtó...

hg

#642431 Waszeitung

Hogy szakadna össze ez a szájbatekert,mocsok Magyar piac:

Múlt hét elején jó kis shortban voltam 19600 felettről,napokon keresztül ment a felfelé hősködés,tartottam is,de mivel csütörtök reggeltől nem voltam és nem akartam ezzel a trágyadombbal foglalkozni így lezártam inkább 0-ban,vasárnap este ránéztem,mit látok,estünk vagy 1500 pontot a bajszonak köszönhetően,én meg szépen kimaradtam belőle....a kiruccanásom kényelmesen kijött volna így még plusszban is.

Hogy azt a @#&Đ[]gnn !!!!

Re: nincs cím

#642429 Fornit Előzmény: #642333

Mákom volt, véletlenül vételt raktam be nyitóban eladás helyett, de gyorsan vissza tudtam vonni, és még ráadhattam arra az 1 db os 577-es vevőre :)

Re: nincs cím

#642333 BudFox Előzmény: #642277

lehet hogy ezzel az emelkedéssel neked lesz igazad...

én két dolog miatt várok, de nagyon nehéz lesz :

USA a mindenkori magasságokban van,

szerdán devizahiteles bejelentés.

Re: nincs cím

#642311 Aptiti Előzmény: #642302

S&P meg hihetetlen. Menetel az 1700 felé.

Azért furcsa a szitu.

...ha nincs ez a bezugás az OTP-ben, akkor már régen shortban volnék és biztosra venném, hogy a jó oldalon állok és csak idő kérdése mikor szakad be az S&P:-)

Megint izgalmas a vége. …

#642302 Aptiti

Megint izgalmas a vége. Vajon pluszba zárunk -e ma?

Mert az azért megnyugtató volna.

310-20 nál vettem 530nál…

#642297 Ibiza

310-20 nál vettem 530nál eladva..nem nagy pukk de ez van.. nem tudom egész nap nézni..

Lezárva a többi is 478-o…

#642289 Fornit

Lezárva a többi is 478-on.

442-es átlaggal lettek visszavéve.

18300-as átlaggal bővíte…

#642215 Aptiti

18300-as átlaggal bővítettem én is a Long pakkomat.

Majd kiderül, hogy korai volt-e.

Nagy rángások vannak benne.

A legjobb az, hogy legalább megjött a pörgés benne. Igaz már sohasem lesz a régi:(