Re: nincs cím
Aptiti Előzmény: #642482Persze necces a szitu, de elméletileg a MOL és a Ricsi még a támaszok felett vannak.
Igaz, ha OTP beszakadna 4e alá vinné ezeket is magával, vagy mégse?
Hirtelen volt egy 10%-os esés. Szerintem illene az egyharmadát legalább visszakorrigálnia.