Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Aptiti Előzmény: #642482

Persze necces a szitu, de elméletileg a MOL és a Ricsi még a támaszok felett vannak.

Igaz, ha OTP beszakadna 4e alá vinné ezeket is magával, vagy mégse?

Hirtelen volt egy 10%-os esés. Szerintem illene az egyharmadát legalább visszakorrigálnia.