Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Aptiti Előzmény: #642457

Véleményem szerint nem fogják olyan forrón enni a kását. Szóval, ha csak nem államosítják az OTP-t akkor ez már akár occsó is lehet.

No meg a nemzetközi bull azért támogatja az emelkedést.

S&P előrejelzés Goldman-tól 1800-as célár.

A kötvényguru szerint pedig a FED 2016-ig fenn fogja tartani a monetáris programot.